Dikey Otomatik Yüksek Hızlı Alüminyum Folyo Dilme Makinesi
Açıklama:
Alüminyum-plastik kompozit ve paketleme için uygun alüminyum folyo rulo malzeme kesme, yüzey kıvırma kesme yöntemi kullanarak, çapı 1000 mm gevşeme, sarma çapı 600 mm, mekanik hız 250 m / dk.

Özellikler:
1. Makine duvar paneli kalınlığı, yüksek mukavemet ve düşük stres ile 50mm'dir. İki kere stres rahatlamasından sonra kararlıdır.
2. NSK yatakları tüm eğirme parçalarında kullanılmaktadır.
3. Tüm makine üniteleri Kesheng'deki CNC makine merkezinde işlenmektedir.
4. Acil durdurma düğmesi ve çekme teli anahtarı çalışma tarafına takılıdır.
5. Yanlış kullanım veya hata hem kontrol panelinde hem de uyarı sireninde uyarı verecektir.
Parametre:
| Çözülme çapı | Max Ø1000mm |
| Geri sarma çapı | Max Ø600mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1000mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") |
| Mekanik hız | Maksimum 250m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş motoru | 1 Set 5.5 kw |
| Sarma motorları | 2 Set 5.5 kw |
| Gevşeyen motor | 1 Set 7.5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | ≈20 kw |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.2 mm |
| Web rehberlik Hareket aralığı | ± 50 mm |
| Sayaç doğruluğu | ± 0.001 |
| Makine boyut | L2000 * W3000 * H1870 |
| Ağırlık | 4500 kg |
Popüler Etiketler: dikey otomatik yüksek hızlı alüminyum folyo dilme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek














