Hava Mili Jumbo Rulo Kağıt Dilme Makinesi
Açıklama:
Makine modeli KWF-T'dir , Bu, büyük çaplı plastik film ve kağıdı kesmek için çok satan bir kesicidir. Gerginlik sistemi kararlıdır, ...
Parametre:
| Çözülme çapı | Maksimum 800 mm |
| Geri sarma çapı | Maksimum 600mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300 mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | 76 mm (3 ") / 152 mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | 76 mm (3 ") / İsteğe bağlı 152 mm (6") |
| Min. dilme genişliği | 30 mm / İsteğe bağlı 25 mm |
| Mekanik hız | Maksimum 450 m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Dilme türleri | Tıraş bıçağı / Dairesel bıçaklar (İsteğe bağlı) dilme sistemi |
Özellikler:
1. Machine Programlı kontrol benimser, tüm parametreler ekranda görüntülenir.
2. Machine frekans invertör ve invertör motoru benimser.
3. Machine otomatik sayaç sayacı ve acil durum anahtarı benimser.
4. Daldırma bölümü, düzgün şekilde geri sarma gerilimini kontrol etmek için 10kg / m2 × 1 manyetik fren uygular.
5. Geri sarma bölümü, güçlü fren gücü sağlamak için 10kg × 2 manyetik kavramalar benimser.
6. kesme için yuvarlak bıçaklar benimser.
7.It kırışıklık sorunu önlemek için malzemeyi korumak için, alt kesici şaft üzerinde kauçuk ayırıcılar benimser.
8.Unwinding bölüm otomatik gerginlik denetleyicisi benimser, geri sarma bölümü yarı otomatik gerginlik denetleyicisi benimser.
9.It atık kenar düzeltme için hava üfleyici ve üfleme borusunu benimser.
Popüler Etiketler: hava mili jumbo rulo kağıt dilme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek












