Dairesel Dilme Bıçağı ile Otomatik Dilimleme Sarma Makinesi
Açıklama:
Bu CPP, PET, BOPP, PE ve diğer haddelenmiş malzemelerin kesilmesi için uygun olgun bir üründür.
Mekanik hız 450m / dk'ya ulaşabilir, etkili çalışma genişliği 1300 mm'dir ve kendinden sarma makinesi üretim atölyesinin hijyenini artırabilir. Ayrıca yerden tasarruf edebilirsiniz

Özellikler:
1. Kontrol - Bu makinenin kontrol sistemi, merkezi olarak Panasonic PLC of Japan tarafından kontrol edilir. Dilme işleminin gerekliliklerine göre, parametreler dokunmatik ekran tarafından belirlenir ve çalışma durumu izlenir. Arayüz - Uygulama için 10 parametre seti kaydedilebilir, operatörlerin okuması ve kullanması kolaydır, ayar süresini azaltır ve verimliliği arttırır.
2. Geri sarma yöntemi - Yan kol tipi sarma ve boşaltma, 3 inç pnömatik diferansiyel kayma mili ile, pnömatik sistem tarafından otomatik radyal sürtünme ayarı, geri sarma çapının değişmesinden kaynaklanan ofset gerilimi değiştirme, otomatik konik kontrol elde edilir.
Parametreler:
| Çözülme çapı | Maksimum Ø800mm |
| Geri sarma çapı | Max Ø600mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") / İsteğe bağlı Ø152mm (6") |
| Min. dilme genişliği | 30mm / İsteğe bağlı 25mm |
| Mekanik hız | Maksimum 500m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş servo motor | 1 Takım 3.7 kw |
| Geri sarma servo motorları | 2 set 3.7 kw |
| Açma motorları | 1 Set 5.5 kw |
| Fan motoru | 1 Set 1.5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | K 18 kw |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.3mm |
| Web rehberlik Hareket aralığı | ± 100 mm |
| Machinedimension | L1800 * W3800 * H2160 |
| Ağırlık | 4500 kg |
Popüler Etiketler: dilme bıçağı ile otomatik kesme makinası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, tırnak, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek












