Streç Film Dilme Sarma Makinesi
Açıklama:
Mekanik hız 450m / dak, etkili dilme genişliği 1300 mm, çözülme çapı 800 mm ve sarım çapı 600 mm'dir. BOPP / CPP / PET / PE / yumuşak alüminyum kompozit film / alüminize film gibi rulo malzemesinin kesilmesi için uygundur.

Özellikler:
1. Ayarlama cihazı - Gevşeyen alüminyum kılavuz makarasının ön ve arka ayar cihazları vardır, geri sarma doğruluğunu ve kalitesini sağlamak için kılavuz makara ile tam paralelliğe kadar malzeme yaparlar.
2. Gevşetici gerginlik algılaması - Bir döner kodlayıcı, iki gerginlik sensörü ve yatay olarak monte edilmiş manyetik toz frenli bir gerici amplifikatör ile gevşetici gerginlik tespitini sağlamak. Filmin belirli miktarda gerginlik yaratmasını sağlamak ve uygun film yoğunluğunu sağlamak için manyetik toz freni çıkış torku.
3. Dilme yöntemi: düz bıçak kesme, havada veya oluk dilme dilimleme benimseyen farklı malzemelere göre seçilebilir. Bıçak daha uzun süre kullanabilmek, maliyeti düşürmek için bıçağı yukarı ve aşağı sallayabilir. Bıçağın ısınması ve aşınması nedeniyle malzemenin haksızlığını giderin.
Parametre:
| Çözülme çapı | Maksimum Ø800mm |
| Geri sarma çapı | Maksimum Ø450mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") / İsteğe bağlı Ø152mm (6") |
| Min. dilme genişliği | 30mm / İsteğe bağlı 25mm |
| Mekanik hız | Maksimum 450m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş servo motor | 1 Set 3,0 kw |
| Geri sarma servo motorları | 2 Set 3,0 kw |
| Fan motoru | 1 Set 1.5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | est. 12 kw |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.3mm |
| Web rehberlik Hareket aralığı | ± 100 mm |
| Makine boyut | L2400 * W3400 * H2200mm |
| Ağırlık | 4300 kg |
Ürün Detayları:

Popüler Etiketler: streç film dilme sarma makinası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek













