PVC için Yüksek Hızlı Muayene Makinesi
Açıklama
Işık kutusu algılama ile plastik film ve kompozit film geri sarma kontrol makinesi ve verimliliği artırmak için bilgisayar algılama sistemi ile kurulabilir, hızla 300m / dak, sarma çapı 1000mm, çapı 1000 mm gevşetir.

Özellikler
1. Tahrik - Servo motorlar, yüksek hassasiyetli hız elde etmek için benimsenmiştir.2.Kontrol - Arayüz ve monitörde önceden ayarlanmış çalışma parametreleri ile PLC tarafından kontrol edilen kapalı devre.
3. Arayüz - Uygulama için 10 parametre seti kaydedilebilir, operatörlerin okuması ve kullanması kolaydır, ayar süresini azaltır ve verimliliği arttırır.
4. Devre düzeni - İnsanların çalışma hatasını en aza indirmek için tüm devreler kapalı olarak yerleştirilmiştir.
5. Pnömatik komponentler - Pnömatik komponentlerin seçimi ve tasarımı iyi düşünülür, tüm elektrikli ve pnömatik komponentler yerli ve yabancı ünlü markalardır.
Parametre
| Çözülme çapı | Maksimum Ø800mm |
| Geri sarma çapı | Maksimum Ø800mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") |
| Mekanik hız | Maksimum 300m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş motoru | 1 Takım 3 kw |
| Rewindingmotor | 1 Takım 5 kw |
| Gevşeyen motor | 1 Takım 5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | ≈15 kw |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.3mm |
Web rehberlik Hareket aralığı | ± 100 mm |
| Makine boyut | L3000 * W2300 * H2300 |
| Ağırlık | 4120 kg |
Popüler Etiketler: pvc, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, tırnak, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek












