Plastik Film İçin Yüksek Hızlı Yatay Kesme Makinesi
Tanım:
KWF-B, PET, PVC, PE, CPP, kompozit film, kağıt-plastik kompozit malzemeler vb. gibi rulo halindeki malzemelerin kesilmesi için uygundur. Mekanik hızı 400m/dk olan yatay bir kesme makinesidir.

Özellikler:
1. Sarma mandreni - Bağımsız sarma çerçevesi, hidrolik kaldırma bobini, şaftsız koni üst, elektrikle ayarlanabilir sarma genişliği.
2. Ölçüm uzunluğu - Ölçüm uzunluğu, invertör motorunun dahili kodlayıcısının darbe sinyali tarafından doğrudan dönüştürülür, yüksek hassasiyet ve çözünürlük, kümülatif ölçüm uzunluğu ve otomatik durdurma ile sayıya dönüştürülür.
3. Geri sarma yöntemi - Yan kol tipi boşaltma, 3 inç pnömatik diferansiyel kayma mili, pnömatik sistem tahrikli otomatik radyal sürtünme ayarı, geri sarma çapının değişmesiyle oluşan ofset gerginliğinin değiştirilmesi, otomatik konikliğin kontrol edilmesi.
Parametre:
| Açma çapı | Maksimum Ø1000mm |
| Geri sarma çapı | Maksimum Ø600mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300 milyon |
| Çekirdek çapını çözün | Ø76mm (3") / Ø152mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76 mm (3") |
| Mekanik hız | Maksimum 400m/dak (çalışma koşullarına bağlı) |
| Malzeme kalınlık aralığı | 0.012mm-0.15MM |
| Çekiş motoru | 1 Takım 4kw |
| Motorların geri sarılması | 2 Takım 5.5 kW |
| Freni gevşetmek | RE pnömatik fren |
| Fan motoru | 1 Takım 1.5kw |
| Toplam enerji tüketimi | ≈18 kilowatt |
| Pnömatik basınç | AC 380V±5% Üç fazlı beş telli, 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ±0.3mm |
| Web rehberliği Hareket aralığı | ±100mm |
| Metre doğruluğu | ±0.003m |
| Makine boyutu | L4390*W3200*H1950 |
| Ağırlık | 4300 kilo |
Popüler Etiketler: plastik film için yüksek hızlı yatay kesme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek












