Jumbo Rulo Dilme Makinesi
Her türlü plastik film ve kağıdın kesilmesi için uygundur.
Yüksek otomasyon derecesi üretim verimliliğini etkili bir şekilde arttırır.
Açıklama:
KWF-500T, maksimum hızı 400m / dak olan yüksek hızlı bir kesicidir.
Her türlü plastik film ve kağıdın kesilmesi için uygundur.
Yüksek otomasyon derecesi üretim verimliliğini etkili bir şekilde arttırır.

Özellikler:
Sürücü - Yüksek hassasiyetli hız için vektör invertör kontrolü ile birlikte yüksek performanslı vektör değişken frekanslı motor sürücüsü.
Kontrol - Arayüz ve monitörde önceden ayarlanmış çalışma parametreleriyle PLC tarafından kontrol edilen kapalı devre.
Arayüz - Uygulama için 10 parametre seti kaydedilebilir, operatörlerin okuması ve kullanması kolaydır, ayar süresini azaltır ve verimliliği arttırır.
Devre düzeni - İnsanların çalışma hatasını en aza indirmek için tüm devreler kapalı olarak yerleştirilmiştir.
Pnömatik komponentler - Pnömatik komponentlerin seçimi ve tasarımı iyi düşünülür, tüm elektrikli ve pnömatik komponentler yerli ve yabancı ünlü markalardır, çünkü makine fonksiyonu birçok otomasyon ve kontrole sahiptir.
Yapılandırma:
| Çözülme çapı | Maksimum Ø800mm |
| Geri sarma çapı | Max Ø500mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") |
| Min. dilme genişliği | 50mm |
| Mekanik hız | Maksimum 400m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş motoru | 1 Takım 3.7 kw |
| Sarma motorları | 2 Set 3,0 kw |
| Fan motoru | 1 Set 1.5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | ≈12V |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.3mm |
| Web rehberlik Hareket aralığı | ± 75 mm |
| Makine boyut | L3100 * W2130 * H1800mm |
| Ağırlık | 4200 kg |
Ürün Detayları:

Popüler Etiketler: jumbo rulo dilme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek













