Yüksek Hızlı Plastik Film Eğme Sarma Makinesi
Açıklama:
BOPP / CPP / PET / PE / yumuşak alüminyum kompozit film / alüminyum film gibi haddelenmiş malzemelerin kesilmesi için uygun dikey büyük hacimli film dilme makinesi, boşaltma rafı ile donatılmış, elektrik bileşenleri çoğunlukla ithal edilmiştir, teknisyenler kurulum için yurt dışına gidebilir.

Şirket avantajı:
Şirketimiz 2006 yılında kurulmuştur. Çin'de ilk üç dilme makinesi, geri sarma makinesi ve muayene makinesi üreticisinden biridir. İki fabrikamız ve makine sergi salonlarımız, terbiye merkezlerimiz ve 100 çalışanımız var.
Parametre:
| Çözülme çapı | Maksimum Ø800mm |
Geri sarma çapı | Maksimum Ø450mm |
| Maksimum çalışma genişliği | 1300mm |
| Çekirdek çapını gevşetin | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Geri sarma çekirdek çapı | Ø76mm (3 ") / İsteğe bağlı Ø152mm (6") |
| Min. dilme genişliği | 30mm / İsteğe bağlı 25mm |
| Mekanik hız | Maksimum 450m / dak (çalışma koşullarına bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı aralığı | 0.012mm-0.15mm |
| Çekiş servo motor | 1 Set 3,0 kw |
| Geri sarma servo motorları | 2 Set 3,0 kw |
| Fan motoru | 1 Set 1.5 kw |
| Toplam enerji tüketimi | est. 12 kw |
| Pnömatik basınç | 0.6 Mpa |
| Güç kaynağı voltajı | AC 380V ±% 5 Üç fazlı beş telli 、 50Hz |
| Rehberlik doğruluğu | ± 0.3mm |
| Web rehberlik Hareket aralığı | ± 100 mm |
| Makine boyut | L2400 * W3400 * H2200mm |
| Ağırlık | 4300 kg |
Ürün Detayları:

Popüler Etiketler: yüksek hızlı plastik film kesme makinası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, teklif, fiyat listesi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek













